« Back to Print Solutions

Citrix ÇözümleriAzur Bilişim, Citrix Silver Partner 'ı olarak Masaüstü Sanallaştırma Çözümleri Sunmaktadır!

Citrix ürünleri, istediğiniz anda, istediğiniz noktadan ve her hızdaki bağlantıyı kullanarak uygulamalarınıza sürekli, güvenli ve verimli erişim imkanı sunar. Dünya üzerinde 180,000′den fazla kuruluş Citrix Erişim Plaformu ile kullanıcılarına istedikleri uygulamaya ve ya şirket ağına erişim imkanı sağlamaktadır.

Citrix ürün ailesinin bilişim teknolojilerini aktif olarak bünyesinde kullanan işletmelere sağladığı yararlar ve uygulama alanları:

- Şirketlere yeni iş sahaları açmak,
- Mevcut kaynakları verimli kullanmak,
- Güvenlik ve kalite standartlarına uygunluk sağlamak,
- Doğal afetler gibi şirketlerin işlerliğini etkileyebilecek durumlara karşı çözüm oluşturmak ve işlerliğin devamını sağlamak.

Günümüzde kurumsal sirketlerde kullanıcı PC’lerine yapılan işletim sistemi veya donanım yükseltme harcamaları sirketler için büyük bir yük haline gelmiştir. Citrix platformuna geçirilen ve merkezi kullanıma açılan uygulamalar sonrasında sadece bu uygulamaların çalıştığı sunucuların donanım konfigürasyonlarını güçlü tutmak yeterli olmaktadır. Kullanıcı bilgisayarlarının konfigürasyonlarında yıllarca en ufak bir değişiklik yapmak gerekmemektedir.

Citrix mimarisinde, şirket güvenliğini tehdit eden, bilginin dağınık olarak, kullanıcı PC’lerinde ve dizüstü bilgisayarlarında tutulması gerekmediği için bilgi güvenliği en yüksek seviyede sağlanmış olur.