« Back to Print Solutions

Trend-Micro ÇözümleriAzur Bilişim Kurumsal İş Ortağı

BT güvenliği alanında küresel bir lider olan Trend Micro, dijital bilgi alışverişi yapabilmeleri için dünyayı şirketler ve tüketiciler için güvenli bir yer haline getiren güvenlik çözümleri geliştirir. 25 yılı aşkın güvenlik deneyimiyle sunucu güvenliği, bulut güvenliği ve küçük ölçekli işletme içerik güvenliğinde pazar lideri olarak tanınmaktadır.

Trend Micro, sunduğu çözümler son kullanıcıları kullandıkları bütün cihazlarda korur, modern veri merkezlerinde güvenliği optimize eder ve ağları hedefe yönelik saldırılara karşı emniyet altına alır. Yeni hedefleri daha hızlı durdurabilen, ihlalleri daha iyi tespit edebilen ve verileri fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında koruyabilen birinci sınıf istemci-sunucu, ağ ve bulut tabanlı koruma çözümleri sunar.

Gücünü Trend Micro™ Smart Protection Network™ küresel tehdit istihbaratı sisteminden alan güvenlik çözümleri, dünya üzerinde 1200'ü aşkın güvenlik uzmanı tarafından desteklenmektedir. Trend Micro’nun Türkiye’deki iş ortağı olan Azur Bilişim, müşterilerine bilgi güvenliği ve yönetiminde yardımcı olmaktadır.

Akıllı
Katmanlı, akıllı ve gerçek zamanlı çalışan akıllı koruma

Basit
Amaca yönelik tasarlanmış, dağıtması kolay ve sistem kaynakları üzerine yük bindirmeyen, yönetmesi kolay koruma

Uygun Güvenlik
Yeni teknolojilere uyum sağlayacak ve yeni tehdit eğilimlerini ön görebilecek şekilde, dinamik ortama ayak uyduran güvenlik