« Back to Print Solutions

Dış Kaynak HizmetleriDış Kaynak Hizmetleri ihtiyaçlarınız için seçkin ve profesyonel kadrosuyla Azur Bilişim’yı tercih edin!

Sektörde dış kaynak konusunda seçkin ve profesyonel insan kaynağıyla hizmet veren Azur Bilişim, bu konudaki tüm tecrübesini müşterilerine aynı kalite standartlarında aktarmaktadır. Azur Bilişim tüm uzman olduğu alanlarda sertifikalı, tecrübeli ve iş disiplinine sahip profesyonel insan kaynağı ile uçtan uca BT operasyonlarınıza katma değerli hizmetleri ile destek vermektedir.

Dış kaynak kullanımı, günümüzün rekabetçi ortamında ana faaliyet konularına odaklanma ihtiyacı içinde bulunan şirketlere; ana faaliyet konuları dışında kalan, sınırlı uzmanlığa sahip oldukları, yeterli yatırım yapamadıkları veya etkin bir şekilde idare edemedikleri konuları verimli şekilde yönetme imkanı sağlamaktadır. İhtiyaç ve beklentiler çerçevesinde belirlenen doğru bir dış kaynak kullanımı yaklaşımı, kaliteli bir hizmet sağlayıcı ile işbirliği halinde kurumlara stratejik konulara odaklanma imkanı sunmaktadır. Azur Bilişim ile dış kaynak kullanımı şirketlerin verimliliğini büyük ölçekte arttırıp, ileriye dönük bütçeleme ve yönetim giderlerinde, maliyet avantajı ve esnek bir yapı sağlar.

Uzmanlık Dışı Yüksek Nitelikli Kaynak Eksikliklerinizi Giderelim
Dış Kaynak Hizmeti tercih nedenlerinin en önemlisi, kritik ve yüksek yetkinlikleri olan insan kaynağı eksiklerinin giderilmesidir. Yüksek fiyatlı alternatiflerin maliyetini telafi edecek özellikle Bilişim Sistemleri alanında bilgi, sertifika ve tecrübeye sahip, kendi ihtiyaçlarına uygun uzman çalışanlar, örneğin mühendisler tercih edilmektedir. Bu sebeple şirketler kendi uzmanlık alanları dışında özellikle Bilişim Teknolojileri sektöründe uzmanlıkları yüksek olan insan kaynağı eksiklerini, belirli sürelerle sözleşmeli olarak Azur Bilişim’dan BT uzmanı ya da yöneticileri kiralayarak giderebilmektedirler.

Kendi Uzmanlık Alanlarınıza Konsantre Olmanızı Sağlayalım
Gerekli çevresel ve birbirine bağlı IT operasyonlarını Dış Kaynak Hizmetleri olarak kiralamak en sık karşılaşılan çözüm seçeneklerindendir. Bu konuda sağlanan hizmetler yöneticilere, kendi uzmanlık alanlarında tanımlanamayan sistem yönetimi gibi kritik ve hayati önem taşıyan konular ile uğraşmak zorunda kalmadan, kendilerine Rekabet avantajı sağlayan yeteneklere odaklanmak ve temel iş konularına konsantre olabilme imkânı sunabilmektedir. Temel yeteneklerin dışında kalan BT faaliyetlerde ise, bu konularda uzmanlaşmış olan Azur Bilişim aracılığıyla gerekli kalite standartlarına uygun bir biçimde malzeme yâda hizmet girdisi sağlayın. Kullanıcı (pc, printer, monitör, notebook, thinclient) ve yönetim (Server, Storage, Autoloader, Network, Firewall) tarafındaki tüm ürünlerinizi 17 yıldır sektörde var olan ve bu hizmetleri yöneten Azur Bilişim tarafından uzmanlar ile yönetin, güncel teknoloji avantajlarından faydalanın.

Maliyetlerin Azaltılması Konusunda Verimliliğinizi Arttıralım
BT alanında işçilik hizmeti ve maliyetlerinizin artmasını engelleyerek, güncel teknolojinin sağladığı tüm avantajları sizlere özel çözümler üreterek en uygun maliyetler ile tarafınıza hizmet olarak sunulmasına ve konforuna sahip olun. Bunun bir sonucu olarak, piyasada düşük rakamlarla çalışarak karlılığınızı ve rekabetinizi arttırın. Zaten kendi uzmanlık alanı olarak BT kullanımı ve yönetimi olan Azur Bilişim uzmanları ile çalışarak doğru insan kaynağına sahip olun, uygun maliyetli çözüm ve projelere imza atın, maliyetlerinizi azaltıp verimliliğiniz arttırın ve geleceğe güvenle bakın.

Personel Açısından Esneklik Kazandıralım
Sezonsal ve konjonktürel ihtiyaçlarınıza zorlu ve yüksek maliyetli çözümler gerektiren piyasa koşullarında araştırıp kendinize uygulamak yerine, uzmanlık sahibi olan şirketlerden bu hizmetleri kiralayın. Esnek çalışma saatleri ve tüm Türkiye’de geniş yelpazelerdeki ihtiyaçlara göre çözüm üreten, çeşitli özelliklerde uzman insan kaynağı yetiştiren, ihtiyacınız olan tüm lokasyonlarınızda ve özel sürelerde görevlendirilebilecek uzmanları Azur Bilişim ailesinden talep edebilirsiniz. Bu sayede hizmetin tanımını, uzman personel adetlerini ve sürelerini istediğiniz zaman değiştirebilir, esnek çalışma standartlarımızdan dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Operasyonel iş Akışlarınızı Kontrol Altına Alalım
Günümüzde şirketler tarafından kendi kaynakları ile bir yandan yürütülmekte olan, diğer yandan operasyonel maliyetleri kontrol altına alınmakta zorlanılan BT hizmetleri için dış kaynak kullanımı önemli ve ön plana çıkan bir çözüm haline gelmiştir. Kurumların BT departmanlarının kontrolsüz ve kötü yönetilmesinden dolayı dış kaynak hizmeti üreten firmalara karşı duyulan ihtiyaç, verilen önem ve tercih edilmesi, bu yöndeki motivasyonu arttırmıştır. Buna örnek olarak, Azur Bilişim sizlere mevcut BT altyapınız için daha iyi yönetim becerileri sunabilir, doğru ürünlerin kullanılmasını sağlayabilir. Yeterli olmadığını düşündüğünüz insan kaynağı ve bütçeli BT projelerinizde, sizlere sunacağı artıları ile operasyonlarınızı kontrol edebilir, başarı oranlarınızı arttırabilir, ihtiyacınız olan raporları düzenli olarak şirketinize sunabilmektedir.

Sürekliliğinizi Arttırıp Risklerinizi Düşürelim
Yüksek oranda personel değişikliği, yeni personellerin işe alımı ve bordrolama maliyetleri, oryantasyon eğitimleri ve adaptasyon süreleri, iş devirleri ve benzeri süreçler, firmalara ağır mali yükümlülükler getirmektedir. Azur Bilişim ile yapılacak Dış Kaynak Hizmetleri sözleşmeleri sayesinde bu olumsuz süreçler ile karşılaşılmamakta, hızlı ve yüksek kalitede hizmet temin edilmekte, operasyonların belirsizlik ve tutarsızlık yaratabilecek yönleri ortadan kaldırılmakta, sürekliliği arttırılmakta ve yaşanabilecek riskler minimize edilmektedir.

Servis Kalitenizi Arttıralım
Azur Bilişim sahip olduğu HP ServiceOne Partner Expert yetkinliği ile HP’nin tüm kurumsal seviye ürün gruplarına garanti kapsamı ya da dışında onarım ve servis hizmetlerini direkt olarak kendisi verebilmektedir. Müşterilerinin garanti dışı marka bağımsız ürünlerine de tüm Türkiye’de Servis Merkezi Ağıyla, 7 bölgede ve 81 ilde servis hizmetleri vermektedir. Bu sayede, aynı hizmet seviyesinde ve kalitesinde tüm müşterilerinde alınan servis memnuniyetini arttırmaktadır. Anlık ve acil hizmet ihtiyaçları için de destek her zaman standart olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Azur Bilişim ile birlikte çalışarak, problem meydana geldikten sonra çözmek için efor sarf etmek yerine, çıkabilecek problemleri önleyecek tedbirlerin alınmasını sağlayın. Bu kapsamda HP yeterlilik sertifikalarına sahip tekniker ve mühendislerden oluşan uzman ekipleriyle Lojistik, Kurulum, Servis ve Onarım hizmetlerinde de müşterilerinin yanındadır.